23. ROČNÍK ZÁVODU DVOJIC - LOMNICE NAD POPELKOU 

 

ZKO Lomnice nad Popelkou připravili tradiční závod dvojic. Závodilo se v kategorii ZVV1. Jedná se o závod, kdy tým tvoří dvojice. První dvojice u nás Tom s Pegynkou vypracovává stopu + 6-10 cvik z poslušnosti. Druhý z dvojice (já s Dominem) vypracovává cviky z poslušnosti 1-5 + obrany, vše dle ZVV1. 

Tento závod jsme vzali velice sportovně. První byla na řadě stopa. Pegyna co by excelentní stopař předvedla nejlepší stopu závodu 96 bodů /100. Jen co jsme dorazili zpět na cvičák jsme byli vyhnáni na plac na poslušnost. Domino předvedl krásnou chůzi. Cviky byly přesné a rychlé. Prostě nádhera. Bohužel svoji blbostí jsem nás obrala o 4 body. Vždy to byl další pomocný povel. Pegyna co by ostřílená závodnice nám prostě předvedla, že závody jsou nuda, ale 42 na poslušnosti taky dobrý. 

 

Bohužel nadšení ukončily obrany. Domino opravdu překvapil. Je pravda, že jsem nečekala nic dobrého na figuranta, kterého nezná, ale až taková hrůza mě skoro vehnala slzy do očí. V půlce obrany jsem myslela, že se proměním v krtka a už se nikdy nevyhrabu ze země. Vše co Domino udělal, udělal tak na 1/3. 

Dostali jsme 77 bodů. Nejméně, co bylo uděleno v obranách. 

 

Ale i tak nám vše stačilo na 5. místo. 

Byla to krásně prožitá sobota. Gratuluji vítězům :-) 

Organizátorům děkuji za uspořádání takové akce. 

 

VÝSLEDKY

FOTO